Tři výtahy v gynekologickém pavilonu (E) prochází od začátku tohoto týdne kompletní modernizací. Po jejím dokončení bude novou technologií vybaveno všech pět výtahů tohoto pavilonu. „U výtahů budou vyměněny výtahové stroje včetně motorů, lana a elektronika, zachovány zůstanou výtahové kabiny. Provoz výtahů poté bude tišší, plynulejší, spolehlivější a výrazně energeticky úspornější,“ vyjmenoval hlavní výhody Miroslav Janošík z oddělení investic a doplnil, že během prací dojde v provozu výtahů v pavilonu E k menším omezením, která ale nenaruší chod pavilonu.