Tento web používá pro přihlašování uživatelů a k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Harmonogram čištění komunikací 2017

 

Čištění ulic

Během týdne bude probíhat čištění komunikací v těchto blocích

02.04. blok: Střed

Seznam ulic  5. května, Anenská, Dlouhá, Dominikánská, Dominikánské náměstí, Jezuitská, Kapucínská, Kapucínské náměstí, Klášterní, Kostelní náměstí, Krajská, Lidická, Máchovy schody, Mezibraní, Michalská, Mírové náměstí, Mostecká, Novobranská, Okružní, Tyršovo náměstí, Vavřinecká, Velká Dominikánská, Velká Krajská, Vojtěšská, Wintrova, Zítkova

03.04. až 04.04. blok: Kocanda

Seznam ulic  Alšova, Baarova, Bratří Mrštíků, Českolipská, Daliborova, Hálkova, Hrubínova, Chelčického, Jiřího z Poděbrad, Jungmannova, K Výtopně, Karla IV., Krátká, Na Kocandě, Na Mýtě, Na Vinici, Růžovka, Topolčianská, U Stadionu, Vrchlického

Číslo Název bloku

Termíny čištění

Úklid listí
1 Střed 2.4. - 11.6. 13.8. 17.9. -
2 Kocanda 3.4. - 4.4. 9.5. - 10.5. 14.6. - 15.6. 7.8. - 8.8. 25.9. - 26.9. 1.11.
3 Dalimilova - Pod Mostnou horou 5.4. - 6.4. 15.5. - 16.5. 19.6. - 20.6. 9.8. - 10.8. 18.9. - 19.9. 2.11.
4 Kozinova 10.4. - 11.4. 17.5. - 18.5. 21.6. - 22.6. 14.8. - 15.8. 20.9. - 21.9. 3.11.
5 Revoluční 12.4. - 13.4. 22.5. - 23.5. 26.6. - 27.6. 16.8. - 17.8. 2.10. - 3.10. -
6 A. Muchy 18.4. - 19.4. 24.5. - 25.5. 28.6. - 29.6. 21.8. - 22.8. 4.10. - 5.10. -
7 Pokratice 20.4. - 21.4. 29.5. - 30.5. 10.7. – 11.7. 28.8. - 29.8. 9.10. - 10.10. -
8 Bojská 24.4. - 25.4. 31.5. - 1.6. 12.7. - 13.7. 4.9. - 5.9. 11.10. - 12.10. -
9 Štursova 26.4. – 27.4. 5.6. – 6.6. 17.7. - 18.7. 6.9. – 7.9. 16.10. - 17.10. 6.11.
10 Stránského 2.5. – 3.5. 7.6. - 8.6. 24.7. - 25.7. 11.9. – 12.9. 18.10. - 19.10. 7.11.
11 Palachova 4.5. - 5.5. 12.6. - 13.6. 31.7. – 1.8. 13.9. – 14.9. 23.10. - 24.10. 8.11.
12 Pražská 28.4. 2.6. 19.7. 23.8. 25.10. 9.11.
13 Pobřežní 11.5. 16.6. 26.7. 30.8. 30.10. -
14 Miřejovická stráň 12.5. 23.6. 2.8. 8.9. 31.10. -

Seznam bloků

1 Střed

Seznam ulic: 5. května, Anenská, Dlouhá, Dominikánská, Dominikánské náměstí, Jezuitská, Kapucínská, Kapucínské náměstí, Klášterní, Kostelní náměstí, Krajská, Lidická, Máchovy schody, Mezibraní, Michalská, Mírové náměstí, Mostecká, Novobranská, Okružní, Tyršovo náměstí, Vavřinecká, Velká Dominikánská, Velká Krajská, Vojtěšská, Wintrova, Zítkova

2 Kocanda

Seznam ulic: Alšova, Baarova, Bratří Mrštíků, Českolipská, Daliborova, Hálkova, Hrubínova, Chelčického, Jiřího z Poděbrad, Jungmannova, K Výtopně, Karla IV., Krátká, Na Kocandě, Na Mýtě, Na Vinici, Růžovka, Topolčianská, U Stadionu, Vrchlického

3 Dalimilova - Pod Mostnou horou

Seznam ulic: Ankertova, Bezručova, Brožíkova, Dalimilova, Dykova, Husova, K Interně, Křepkova, Macharova, most Generála Chábery, Navrátilova, Purkyňova, Samo Tomáška, Sokolovská, U Trati, Wolkerova, Zelenkova, Žitenická

4 Kozinova

Seznam ulic: Čelakovského, Havlíčkova, Kollárova, Kozinova, Nerudova - od Sokolské do Nezvalovy, Neumannova, Nezvalova, Smetanova, Vančurova

5 Revoluční

Seznam ulic: Březinova cesta, cesta pod M. Majerové (M. M.-Revoluční), Havlíčkova - od Revoluční do Nezvalovy, Hynaisova, Kořenského, Marie Majerové, Mlékojedská, Na Mostku, Nerudova - od Nezvalovy do Revoluční, Požární cesta (Nezvalova-Revoluční), Revoluční, Slavíčkova, Švabinského, Turistická, Turistická cesta (mezi Pokr. Potokem - Revoluční), Tyršův most, U Lávky, Želetická

6 A. Muchy

Seznam ulic: Alfonse Muchy, Fillova, Janáčkova, Kubínova, Ladova, Mlýnská, Mostná hora, Na Výsluní, Opuková, Pod Strání, Škrétova, Špálova, U Kapličky, U Potoka, U Statku

7 Pokratice

Seznam ulic: Akátová, Borůvková, Broskvová, Březová, Družba (chodníky celého bloku), Dubová, Dukelská, Habrová, Hrušková, Jabloňová, Jahodová, Jasanová, Jasmínová, K Radobýlu, Kardinála Trochty, Kaštanová, Květinová, Malinová, Meruňková, Miřejovická, Ořechová, Pod Vinicí, Pokratická, Polní, Sadová, Sluneční, Sokolská, spojovací (Bojská - K Radobýlu), Šeříková, Školní, Švestková, Trnková, U Medulánky, U Školy, V Zahradách, Višňová - včetně panelové cesty, Votočkova

8 Bojská

Seznam ulic: 28. října, Bójská, Heydukova, Jarní, Kamýcká, Karolíny Světlé, Lipová, Luční, Na Bídnici, Platanová, Plešivecká, Plešivecká včetně Kamýcké (směr město), Raisova, Sámova, Seifertova, Škroupova, Zelená

9 Štursova

Seznam ulic: Cihelna - železniční zastávka, Dobrovského, Elišky Krásnohorské, Erbenova, Halasova, Horova, Kosmonautů, Liškova, Mánesova, Odboje, Stavbařů, Šafaříkova, Štursova, U katovny, Werichova

10 Stránského

Seznam ulic: České Armády, Dómská, Dómské náměstí, Družstevní, Horní Rybářská, Kubelíkova, Mariánská, Mariánské náměstí, Michalovická, Mládežnická, Mrázova, Nemocniční, Pahorek – areál domova pro seniory, Pekařská, Rybářské náměstí, Rybářské schody, Spojovací, Stránského, Svatojiřská, Svatováclavská, Švermova, Václavské náměstí, Vojtěšské náměstí, Zahradnická, Žalhostická, Žernosecká

11 Palachova

Seznam ulic: Eliášova, Křižíkova, Liberecká, Masarykova, Palackého, Palachova, Resslova, Sovova, Šaldova, Teplická, Tolstého, Třebízského, Turgeněvova, Tylova

12 Pražská

Seznam ulic: Boženy Němcové, Bratří Čapků, Čechova, Dvořákova, Fügnerova, Jiráskovy sady, Komenského, Na Valech, Osvobození, Pražská, Rooseveltova, Sládkova, Sovova, Svojsíkova, Veitova, Žižkova

13 Pobřežní

Seznam ulic: Dělová cesta, Dlažební, Dolní Rybářská, Horní Dubina, Jarošova, Krupka, Křížová, Labská, Lodní náměstí, Máchova, Marie Pomocné, Nádražní, Ostrovní, Pobřežní, Stará Mostecká, Střelecký ostrov, U Pramene, U Studně, Velká Mlýnská, Vodní, Za Plynárnou

14 Miřejovická stráň

Seznam ulic:

 

 Přílohy:

  Harmonogram čištění komunikací 2017 (.pdf)

  Bloky s ulicemi (.pdf)

NAHORU