V pátek 7. srpna navštívil Litoměřice štáb České televize, který zde po půl dvanácté odvysílal živý vstup z Mírového náměstí v rámci pořadu „Českem tam a zpět“. V reportáži proběhl rozhovor se starostou města Ladislavem Chlupáčem, který informoval o turistické návštěvnosti po období koronakrize a představil i hlavní atraktivity města.
- Iveta Hejduková
- Aktuality

