Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

oceneni

Starosta převzal ocenění za bronzovou příčku v anketě „Přívětivý úřad 2020“

Starosta Ladislav Chlupáč dnes převzal z rukou zástupců Ministerstva vnitra ocenění za třetí místo v celorepublikové soutěži „Přívětivý úřad 2020“. Městský úřad v Litoměřicích patří mezi nejvýše hodnocené městské úřady a magistráty v České republice.

V letošním roce se v anketě ocitl po loňském prvenství v konkurenci 142 přihlášených úřadů obcí s rozšířenou působností a městských částí Prahy na třetím místě. První místo obsadil Prostějov, jako druhý se umístil Kolín.

Ministerstvo vnitra při hodnocení monitoruje například stav služeb v elektronizaci, participaci, komunikaci, transparentnosti, společenskou odpovědnost, úroveň klientského servisu apod. „Považuji to za obrovský úspěch. Svědčí to o tom, že je úřad systematicky rozvíjen a hledá inovativní způsoby, jak být otevřený a vstřícný veřejnosti. Jde o zásluhu celého týmu lidí, jejichž práce si vážím a děkuji za ni,“ hodnotil výsledek ankety po vyhlášení starosta Ladislav Chlupáč.

„Loňský vítěz, letos bronzové město Litoměřice, vedle svého kvalitního standardu služeb letos upoutalo také pobočkou matriky přímo v nemocnici nebo nově zpracovaným jednotným grafickým vizuálem města,“ stojí mj. v tiskové zprávě organizátora soutěže.

„Mám radost, že Litoměřice jsou pravidelně a několikrát zmiňovány ve sbírce dobré praxe nadstandardních služeb úřadů, která je vydávána k této soutěži,“ neskrývá radost tajemník litoměřického městského úřad Milan Čigáš. Soutěž Přívětivý úřad v kategorii obcí s rozšířenou působností pořádalo Ministerstvo vnitra již popáté.

Fotografie 1, 2 - Starosta Ladislav Chlupáč přebírá ocenění od Ing. Mgr. Davida Slámy - ředitel odboru strategického rozvoje a koordinace veřejné správy (Ministerstvo vnitra ČR)


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu