Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

logo

Místní akční skupina České středohoří připravuje novou strategii

Máte chuť se zapojit do rozvoje našeho regionu?

Místní akční skupina České středohoří, z.s. se sídlem Ploskovice 50, IČ: 27036952 (dále jen MAS) zahájila přípravu Strategie komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) v programovém období 2021 – 2027.

V následujícím období proběhnou setkání místních aktérů veřejného, podnikatelského a neziskového sektoru s cílem získat informace o stavu, potřebách a projektových záměrech na spravovaném území.

Strategie je tvořena pro správní území obcí zařazených v Mikroregionech České středohoří, Porta – Bohemica, Svazku obcí Úštěcko, na území měst Litoměřice, Terezín a obcí Chodouny, Chudoslavice, Křešice, Liběšice, Mlékojedy, Polepy, Prackovice n.L., Vrbice a Vrutice.

MAS financuje rozvoj regionu již od roku 2009. Za tuto dobu rozdělila do území více jak 150 milionů korun z Programu rozvoje venkova, Integrovaného operačního programu a Operačního programu zaměstnanost, a to prostřednictvím 189 zrealizovaných projektů.

Podpořeny byly projekty místních samospráv, neziskového a podnikatelského sektoru.

Dotační prostředky jsme směřovali zejména na úpravy veřejných prostranství, dětská hřiště, opravy památek, rekonstrukce školních učeben, komunitních center a podporu sociálních služeb. Podnikatelé čerpali nemalé prostředky na modernizaci svých podniků, zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů a služby v cestovním ruchu.

Uvítáme každého, kdo by se chtěl zapojit a přispět k rozvoji našeho regionu. Lze to udělat prostřednictvím formuláře, který je umístěn na webových stránkách www.mascs.cz. Další kontakt najdete na https://www.mascs.cz/kontakt.

Obrátit se na náš můžete i v případě záměru modernizace podniku, neziskové organizace či v oblasti ochrany životního prostředí. Podpořili jsme například projekt "Bezbariérovost ZŠ Boženy Němcové" či "Sbory dobrovolných hasičů".

Tiskovou zprávu připravila: Veronika Šturalová, MěÚ Litoměřice


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu