Město Litoměřice si váží práce dobrovolníků. Slova díků si vyslechlo včera více než sedm desítek z nich při společenském večeru, který se konal poslední zářijový den v litoměřickém hradu. Oproti minulému roku, kdy bylo oceněno více než třicet dobrovolníků, se v letošním roce, kvůli mimořádným opatřením vyhlášeným na jaře, zapojilo do dobrovolnictví více než 150 občanů. Činnost čtyř desítek z nich koordinovalo Zdravé město Litoměřice, které v náročné době zřídilo dobrovolnické centrum pro pomoc seniorům a potřebným.
- Iveta Hejduková
- Aktuality

