Velkokapacitní očkovací centrum proti nemoci COVID-19 v Litoměřicích je připraveno. Ústecký kraj a Krajská zdravotní, a.s., je v pondělí 10. května uvedou do provozu v pavilonu „H“ na výstavišti Zahrada Čech. Vakcinační tým se tak přesune z jen pár metrů vzdáleného očkovacího centra v pavilonu „G“, kde dosud v menším rozsahu působil. Představitelé Ústeckého kraje, Krajské zdravotní, a.s., a města Litoměřice si prohlédli nové očkovací centrum dnes krátce po poledni.
- Eva Břeňová
- Aktuality

