Litoměřická radnice využije dotační program vypsaný Ministerstvem vnitra (MV) a ocení strážníky městské policie, kteří pomáhali během pandemie Covid-19. Každý z nich získá celkem deset tisíc korun, přičemž pět tisíc korun každému uvolní MV, dalších pět tisíc korun přidá ze svého rozpočtu město.
- Eva Břeňová
- Aktuality

