Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Bonusová knížka

Cílem bonusové knížky je přitáhnout pozornost turistů

Oslovit turisty a nabídnout jim v podobě bonusů, výhod a slev příjemný a pestrý pobyt v Litoměřicích je cílem bonusové knížky „Vychutnej si Litoměřice“. Město Litoměřice ji plánuje vydat u příležitosti zahájení nové turistické sezóny a ke spolupráci zve místní podnikatele.

„Bonusová knížka, která bude k dostání v infocentru za symbolickou cenu, přinese turistům dvojí užitek. Jednak nabídne ucelený přehled míst, která stojí za to v Litoměřicích navštívit, ale hlavně prostřednictvím slevových kuponků dostanou návštěvníci města bonus v podobě slevy za vstupné, poskytnutou službu či gastronomický zážitek,“ uvedla vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu Eva Břeňová.

Do projektu by měli být zapojeni hoteliéři, restauratéři, provozovatelé galerií, muzeí, sportovišť, ale i poskytovatelé služeb, kterým projekt přinese propagaci jejich aktivit směrem k turistům, ale i občanům. Náklady na vydání bonusové knížky v podobě sešitku o velikosti cca 14 x 7 cm s vytrhávacími kupóny, kde bude nabídka seřazena podle kategorie poskytované slevy, platné pro letošní i příští rok ponese město. To například nabídne 50% slevu na vstup do podzemní expozice Důl Richard v proměnách času, na únikovou hru v Kulturním a konferenčním centru nebo slevu při vstupu do plaveckého bazénu.

„Kdo by se chtěl zapojit, může tak učinit do 20. února tím, že svůj zájem nahlásí v infocentru nebo mailem (anna.jancurova@litomerice.cz),“ vyzývá marketingová manažerka města Anna Jančurová.

Mezi prvními podnikateli, kteří již projevili zájem o účast, je provozovatelka Kávy s párou Jana Plíhalová. Další se postupně přidávají. „Myslím, že bonusová knížka je pěkným počinem, k němuž stojí zato se připojit,“ konstatovala Jana Plíhalová.

Popis k fotogfrafii: Minimuzeum železnice, včetně zábavné hry pro děti, rozvíjí v suterénu bývalé výpravní budovy Jana Plíhalová, majitelka restaurace Káva s párou (na snímku vpravo s marketingovou manažerkou města Annou Jančurovou). Jako první se zapojila do knihy bonusů. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu