Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

divadlo

Divadlo Karla Hynka Máchy slaví 200 let. Přivítá M. Táborského i K. Šípa

Pro Městská kulturní zařízení v Litoměřicích je rok 2022 především rokem oslav 200 let Divadla Karla Hynka Máchy. Slavit se bude nejen na prknech divadla, ale i v prostorách Kulturního a konferenčního centra, v Kině Máj a na Zahradě Čech. Program výročí odstartuje v sobotu 15. ledna.

Již na tento víkend plánují městská kulturní zařízení zajímavý program žánrově rozdělený na divadelní představení, hudební show či pohádku nejen pro děti. V sobotu 15. ledna zahájí oslavy koncert Inflagranti, neděle pokračuje divadelním zpracováním večerníčku Krkonošské pohádky, v úterý 18. ledna nabídne divadlo Zamilovaného sukničkáře divadelního spolku Háta.

„Diváci si celý program vychutnají v částečně zrekonstruovaném prostoru hlediště, ve kterém došlo k výměně koberců a instalaci nových sedaček. Renovované je také zázemí pro divadelní soubory. V neposlední řadě prošla úpravou i divadelní kavárna,“ sdělila ředitelka Městských kulturních zařízení v Litoměřicích Michaela Mokrá.

V únoru stojí v programu za zmínku představení Divadla v Řeznické – Relativita, kde se ve vynikajících hereckých výkonech představí Miroslav Táborský, Lucie Štěpánková a Kateřina Táborská. V první polovině února do Litoměřic zavítá také moderátor, bavič, zpěvák a textař Karel Šíp se svou zábavnou talk show Minipárty s Karlem Šípem.

Březnovým tipem divadla K. H. Máchy je hra Divadla Palace Africká královna nebo inscenace Světlany Nálepkové Edith Piaf – Milovat k smrti.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu