Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nemocnice Ženklová

V nemocnici ocenili 57letou věrnost Marcely Ženklové jednomu zařízení

Více než padesát let práce v jedné nemocnici. To je jistě důvod nejen k ohlédnutí, ale i k poděkování zaměstnancům, kteří tuto úctyhodnou metu překročili.

V Nemocnici Litoměřice je to také Marcela Ženklová z ambulance pohotovostní péče, které se 5. prosince dostalo ocenění od vedení nemocnice a Krajské zdravotní. Jejich zástupci zde nedávno poděkovali za věrnost jedinému zdravotnickému zařízení i Milanu Zbořilovi a sestře Růženě Hanuskové, oběma z interního oddělení.

Marcela Ženklová pracuje v litoměřické nemocnici více než 57 let – od 15. 7. 1966, v současné době na dětské pohotovosti. „Práce s dětskými pacienty byl můj sen. Proto jsem byla moc ráda, že jsem se dostala ke studiu oboru dětská sestra na teplickou střední zdravotnickou školu. Po ní jsem nastoupila na dětské lůžkové oddělení v litoměřické nemocnici. Později jsem působila ve vedení nemocnice, ale na dětské jsem se nakonec vrátila. S mladšími kolegy si velmi rozumím, koneckonců mezi mladými lidmi se pohybuji stále, z rodin od mých dvou dětí mám i dva pravnuky. Dělají mi radost, stejně jako práce. Proto se ráda do ordinace vracím,“ prozradila o sobě Marcela Ženklová.

„Velice si vážím kolegů, kteří zasvětili svůj profesní život litoměřické nemocnici, a stále předávají zkušenosti svým mladším spolupracovníkům. Za svůj neutuchající zájem nadále nám pomáhat v péči o pacienty mají mou úctu. Těší mě, že mohu paní Ženklové takto za její práci poděkovat,“ uvedl ředitel Nemocnice Litoměřice Vladimír Kestřánek.

Tisková zpráva Krajské zdravotní, a.s.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu