Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nová vrchní sestra

Litoměřická nemocnice má novou hlavní sestru

Litoměřická nemocnice má novou tvář ve vedení. Funkci hlavní sestry začala od 1. února vykonávat Markéta Rufferová, dosavadní vrchní sestra Léčebny dlouhodobě nemocných.

Markéta Rufferová vystudovala obor Všeobecná sestra na Katedře ošetřovatelství Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. V litoměřické nemocnici pracuje od roku 2009, kdy tu nastoupila na neurologickém oddělení a později zastávala i pozici zástupkyně vrchní sestry. Dále absolvovala magisterský obor Řízení a supervize ve zdravotnických a sociálních organizacích na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2012 se na základě výběrového řízení stala vrchní sestrou Léčebny dlouhodobě nemocných.

„Litoměřické nemocnici jsem zůstala věrná i po návratu z rodičovské dovolené. Jako nově jmenovaná hlavní sestra v ní spatřuji obrovská plus, podobně jako při mém nástupu před čtrnácti lety lidskost, vstřícnost, profesionalitu personálu a sílu učit se novým věcem,“ řekla v souvislosti s nástupem na nový post Markéta Rufferová.

„Paní magistře bych chtěl ještě jednou pogratulovat k vítězství ve výběrovém řízení a popřát jí za sebe i za ostatní kolegyně a kolegy mnoho úspěchu na pozici hlavní sestry. Těším se na spolupráci s ní na její nové manažerské pozici,“ uvedl Vladimír Kestřánek, ředitel Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Litoměřice, o.z.

Tisková zpráva Krajské zdravotní, a.s.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu