Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Královna Labe

Královnou Labe je porodní asistentka z Litoměřic, zvítězila i v anketě na webu

Soutěž Královna Labe zná vítězku. Titul získala porodní asistentka Gynekologicko - porodnického oddělení litoměřické nemocnice Iveta Lamošová.

Slavnostní večer se uskutečnil ve čtvrtek 4. května v prostorách restaurantu Větruše v Ústí nad Labem. Soutěž uspořádala Krajská zdravotní, a.s. (KZ) ve spolupráci se statutárním městem Ústí nad Labem.

V tomto klání nešlo o věk nebo fyzickou krásu, ale o krásu srdce, laskavost a lidskost. Z dvanácti finalistek soutěže, jež byla určena výhradně pro zaměstnankyně Krajské zdravotní, a.s., statutárního města Ústí nad Labem a organizací řízených městem Ústí nad Labem, vybírala veřejnost od 1. do 25. dubna na webových stránkách akce dámu pro titul Královna sympatie. Nejvíce hlasů, výrazných 31%, získala i zde Iveta Lamošová.

„Jsem velmi překvapená a pochopitelně moc ráda za tento úžasný výsledek. Děkuji všem, kdo mě podpořili,“ sdělila v reakci na své dvojí vítězství nová královna.

Druhé místo po finálovém večeru patří Adéle Ciriakové, všeobecné sestře z Kliniky hrudní chirurgie Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně a Krajské zdravotní, a.s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., a jako třetí skončila Lucie Arnoldová, všeobecná sestra z Oddělení intenzivní medicíny Nemocnice Teplice, o.z. První tři umístěné získaly částku 100, 50 a 30 tisíc korun.

Záštitu nad akcí převzali předseda představenstva KZ Ondřej Štěrba a ústecký primátor Petr Nedvědický.

„Chci poblahopřát nejen vítězkám, ale všem finalistkám, které jsme měli možnost vidět. Jsou obdivuhodné. A i když oficiální vítězky máme tři, tak dle mého názoru jsou královnami všechny,“ uvedl Ondřej Štěrba.

„Připojuji se s blahopřáním. Všechny dámy jednoznačně naplnily poslání soutěže – byly samozřejmě krásné, ale hlavně také laskavé a lidské,“ doplnil Petr Nedvědický.

S využitím tiskové zprávy Krajské zdravotní, a.s., foto archiv KZ


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu