Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

centrum porodní asistence

Centrum porodní asistence má vysoké ambice

Centrum porodní asistence. Pod tímto názvem bude od 1. září, v souvislosti s komplexní reorganizací zdejšího gynekologicko-porodnického oddělení a jeho generální rekonstrukcí v následujícím roce, v litoměřické nemocnici provozovat jedno ze základních medicínských pracovišť Krajská zdravotní (KZ), a.s.

Mottem snažení zdejšího týmu zdravotnických specialistů pod vedením vedoucího lékaře porodních sálů a zástupce primářky Petra Holby je tak na základě realizace řady projektů vydobýt zpět renomé špičkového pracoviště v regionu.

„Můj tým je připravený vybudovat špičkové pracoviště a prezentovat je jako porodnici pro 21. století. Centrum porodní asistence má potenciál stát se jedním z nejvyhledávanějších v rámci porodnic okresu Litoměřice až k hranicím Prahy a zároveň propojit všechny výhody, které nám nabízí spojení s Krajskou zdravotní,“ uvedl Petr Holba (na snímku v galerii).

„Jsme rádi, že tým lékařů gynekologicko-porodnického oddělení rozšířil od 1. června doktor Petr Holba. Ve spojení s plánovanou zásadní rekonstrukcí porodních sálů si od spolupráce slibujeme další rozvoj péče o naše pacientky,“ zdůraznil ředitel nemocnice Vladimír Kestřánek.

„Bezpečnost pacientek a novorozených dětí je a bude pro nás vždy prioritou. Proto také v naší porodnici slouží vždy dva lékaři – gynekologové-porodníci. Máme skvělé zázemí pediatrického týmu. Disponujeme dětským oddělením a jednotkou intenzivní péče, nemocnice zajišťuje všechny standardní zobrazovací metody. V řádech minut máme k dispozici hematologa, internistu, intenzivistu i chirurga s erudicí ve svém oboru,“ vypočítává Petr Holba s tím, že komplikované novorozenecké a těhotenské případy transportují do 30 minut na vyšší pracoviště Krajské zdravotní v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem.

Text + foto Krajská zdravotní, a.s.

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu