Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zodpovědní cyklisté dostávali odměny

Strážník MP seznamuje cyklisty s povinnou cyklistickou výbavouVzorní cyklisté byli opět odměněni. Děti, dospělí i celé rodiny jedoucí na kole po cyklostezce podél Labe obdrželi dnes dárky od preventistů z městské policie a Policie ČR a od zástupců Zdravého města Litoměřice za správnou cyklistickou výbavu. I letos během letních měsíců probíhá v Litoměřicích kampaň „Bez přilby už nevyjedu“.

 „Cílem je snížení nehodovosti cyklistů a následků jejich dopravních nehod zapříčiněných nesprávným použitím bezpečnostních prvků. Upozorňujeme také cyklisty na nebezpečí vážných úrazů hlavy při pádu z jízdního kola,“ poukázala na význam akce Irena Vodičková, koordinátorka Zdravého města Litoměřice a místní Agendy 21, jež akci pořádá ve spolupráci s městskou policií a Policií ČR v rámci kampaně „Národní dny bez úrazu“. Partnerem akce je opět firma Cyklo & Hobby s.r.o.

„Přestože tu povinnost nemám, helmu nosím proto, abych šla příkladem dětem,“ sdělila Miroslava Czetmayer Ehrlichová, která byla stejně jako ostatní zodpovědní cyklisté odměněna drobnými cyklopotřebami jako například svítilnami, reflexními prvky, lahvemi, zvonky a dalšími.  Cyklisté obdrželi i informace týkající se povinné cyklistické výbavy.

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu