Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

logo

Zítra budou opět za mimořádných hygienických podmínek jednat zastupitelé

Jednání zastupitelstva města proběhne s ohledem na nouzový stav za zcela mimořádných hygienických opatření ve čtvrtek 4. února od 16 hodin. Uskuteční se v sále Kulturního a konferenčního centra, a to z důvodu větších prostor.

Zastupitelé se například budou zabývat letošní výší celoroční podpory města u sportovních spolků, projednají záměr podání žádosti o dotaci na stavbu atletického oválu a hřiště u Základní školy v Havlíčkově ulici, odpuštění nájmu Zahradě Čech a řadu dalších bodů. Kompletní program jednání zastupitelstva je k dispozici zde https://www.litomerice.cz/podklady-zm/11270-materialy-pro-jednani-zastupitelstva-mesta-litomeric-4-2-2021.

Veřejnost může sledovat průběh jednání z přilehlého foyer na plátně s on-line přenosem. Zastupitelé a příchozí budou prostorově odděleni, přičemž platí dvoumetrové rozestupy a zakrytí úst a nosu. Jednání lze sledovat také na facebookovém profilu města Litoměřice.

V případě, že se občané nemohou zúčastnit osobně, mohou zasílat příspěvky k jednotlivým bodům programu na samostatnou e-mailovou adresu založenou pro účely jednání (dotazy.zm@litomerice.cz). „Bylo by ale dobré, aby se nejprve obrátili na své zastupitele prostřednictvím jejich mailových adres. Pomocí této adresy (dotazy.zm@litomerice.cz) doporučujeme i přihlášení se do diskuse k jednotlivým bodům, čímž ale není dotčeno, ani vyloučeno právo přihlásit se do diskuse až na místě,“ informoval tajemník městského úřadu Milan Čigáš.

Dotazy z řad veřejnosti v rámci závěrečného bloku diskuse určené vedoucím odborů městského úřadu budou zaznamenány. Odpověď přijde dodatečně v písemné podobě a třicetidenní lhůtě.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu