Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Logo Zdravého města

Město Litoměřice spustilo on-line ankety pro občany

Litoměřice každoročně pořádají veřejná fóra se svými obyvateli pod názvem Desatero priorit. Na nich se mohou občané vyjádřit k dění ve městě, přijít se svými nápady na změny, navrhnout možná řešení.

„Protože kvůli pandemii nebylo možné uskutečnit akci prezenčně vloni ani letos, chceme pokračovat v setkáních s veřejností i v této složité době, tudíž hledáme nové formy komunikace s občany Litoměřic,“ uvedl starosta města Ladislav Chlupáč. Realizaci on-line anket schválila rada města.

Odkaz na ankety naleznou zájemci na stránkách Zdravého města Litoměřice. Na vyplnění budou mít občané Litoměřic čas do konce května a mohou si vybrat, zda odpoví na všechny ankety, nebo si k vyplnění vyberou jen některé. Pro ověření je potřeba mobilní telefon, každou anketu lze vyplnit z jednoho telefonního čísla pouze jednou.

„Vzhledem k tomu, že jsme jedni z prvních, kteří se do této formy komunikace radnice s občany pomocí anket mobilního rozhlasu pouštějí, jsou Litoměřice ostatním městům začleněným v Národní síti Zdravých měst prezentovány jako možná inspirace a příklad dobré praxe,“ dodává politik Zdravého města a zastupitel Petr Hermann.

„Pokud by kdokoliv chtěl s vyplňováním pomoci, na Zdravém městě mu rádi pomůžeme,“ doplňuje koordinátorka Zdravého města a MA21 Irena Vodičková.

Výsledky budou prezentovány radě města k dalšímu řešení. Jestliže to epidemická situace dovolí, vedení města plánuje setkání s obyvateli v jednotlivých částech města.

Témata anket:

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu