Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zdravé město Litoměřice opět podpoří zajímavé projekty

zdrave mesto akce mp„Ve zdravém těle zdravý duch“ je pro příští rok motto Zdravého města Litoměřice. V souladu s ním je možno opět žádat o finanční prostředky z dotačního programu na projekty organizované v příštím roce jednotlivci, organizacemi i skupinami aktivních obyvatel. K rozdělení je podle informací komise Zdravého města Litoměřice a Místní agendy 21 připraveno 150 tisíc korun.

Členové komis žádosti, které je možné podávat od 2. ledna do 5. února, poté vyhodnotí a nejlepší z nich doporučí radě města ke schválení. „Při udělení finanční podpory je důležité, jak se projekt shoduje s komunitním Plánem zdraví a života, zda se dotýká problémů vzešlých z diskusních fór. Zohledňujeme, zda má žadatel v žádosti jasně vypracovaný cíl, harmonogram, rozpočet a konkretizuje, jak je projekt prospěšný,“ upřesnila koordinátorka projektu Zdravé město Litoměřice Rita Vlčková.

Letos bylo z dvaceti žádostí vyhověno polovině z nich. Finanční podporu například získal „Běh pro hospic“ (hospic), preventivní projekt Českého červeného kříže, kulatý stůl ke zdravé výživě organizovaný Diakonií a gymnáziem, mobilní lanové centrum Junáku apod.

Finanční prostředky z dotačního programu Zdravého města Litoměřice lze čerpat již 14 let. „Za tuto dobu bylo podpořeno celkem 153 projektů a granty dosáhly výše 1,6 milionu korun,“ upřesnila Rita Vlčková.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu