Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zdravé město Litoměřice finančně podpořilo další projekty

zdrave mesto akce mp„Zdraví nás baví“ je mottem letošní kampaně podporující v Litoměřicích zdravý životní styl. V duchu tohoto motta byly letos již podvanácté rozděleny finanční prostředky z dotačního programu Zdravého města Litoměřice. Za celou dobu bylo podpořeno 133 projektů v celkové výši 1,3 milionu korun.

„Hodnotitelé komise Zdravého města a Místní agendy 21 posuzovali dvacet žádostí. Celkem 150 tisíc korun rozdělili mezi deset projektů, které nejvíce odpovídaly letošnímu tématu, shodovaly se s komunitním Plánem zdraví a kvality života a dotýkaly se problémů, které vzešly z veřejných diskusních fór,“ nastínila způsob rozhodování Rita Vlčková, koordinátorka projektu Zdravé město Litoměřice.

V průběhu letošního roku se tak mohou lidé těšit na projekt Kinoklubu Ostrov Zdravý ostrov – naše radost, Běh pro hospic, diskusi Diakonie na téma vegetariánství, vitariánství a veganství. Finanční podporu získal i projekt Naděje Sportem ke Dni dětí, dále mobilní lanové centrum Junáku, program Českého červeného kříže pro těhotné ženy a rodiče - uživatele omamně psychotropních látek. Realizována bude s finanční podporou města i akce seniorů z LiPen Pohyb nás baví a aktivity propagující zdravý životní styl připravované základními školami Lingua Universal, Havlíčkova a Na Valech.

„Těší nás nové nápady, které obohacují život ve městě, a zároveň i fakt, že je o dotace velký zájem. Bohužel ale nelze uspokojit všechny zájemce,“ dodala Rita Vlčková.

 

Text pod foto:
Na snímku jedna z loňských akcí, kterou za finanční podpory Zdravého města Litoměřice realizoval pro děti Kinoklub Ostrov.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu