Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zastupitelé zrušili Centrum cestovního ruchu Litoměřice

mestompLitoměřičtí zastupitelé rozhodli o zrušení jedné z příspěvkových organizací města, a to Centra cestovního ruchu Litoměřice (CCR). Funkci CCR plně převezme nově zřizovaný „odbor komunikace, marketingu a cestovního ruchu“, který bude od nového roku začleněn do struktury městského úřadu.

Výjimkou bude několik příležitostných akcí, jako je „Litoměřický hrozen“ nebo „Vánoční jarmark“, jejichž organizaci zajistí Městská kulturní zařízení.

„Cílem je sjednocení činností souvisejících s komunikací, informačními službami, vztahy s veřejností a marketingem města do jednoho místa. Věříme, že tento krok povede k dalšímu zefektivnění práce,“ vysvětlil tajemník městského úřadu Milan Čigáš. V současné době totiž CCR sídlí v hradu, informační centrum v přízemí radnice na Mírovém náměstí a pracovníci zajišťující mediální a informační servis jsou začleněni do kanceláře starosty a tajemníka.

Sjednocení jmenované činnosti pod jedno vedení je dalším systémovým krokem. Vedení města k němu přistupuje nedlouho poté, co vyjmulo ze správy CCR hrad. Začlenilo ho do struktury MKZ podobně jako kino, divadlo a dům kultury. Smyslem bylo propojit hrad a dům kultury a propagovat je jednotně jako multifunkční „kulturní a kongresové centrum“. „Což zvyšuje potenciál jeho využití,“ upozornil místostarosta Karel Krejza.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Pá: 9-17 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2023 Město Litoměřice
Mobilní menu