Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zastupitelé budou jednat za mimořádných podmínek

mestompJednání městského zastupitelstva plánované na čtvrtek 23. dubna od 16 hodin proběhne s ohledem na nouzový stav za zcela mimořádných podmínek. Jednání zastupitelů sedících ve dvoumetrových rozestupech se místo v hradu uskuteční v prostorově větším sále Kulturního a konferenčního centra. Veřejnost může sledovat průběh jednání z přilehlého foyae, kde bude umístěno i plátno s on-line přenosem.

Ke zhlédnutí bude i na Youtoobe a facebookovém profilu města. I veřejnost zde musí dodržet dvoumetrové rozestupy a mít stejně jako zastupitelé roušky. Prostor pro veřejnost a zastupitele bude dle doporučení oddělen.

Byla založena samostatná mailová adresa (dotazy.zm@litomerice.cz), na kterou mohou občané zasílat příspěvky k jednotlivým bodům programu v případě, že se nemohou účastnit osobně. „Bylo by ale dobré, aby se nejprve obrátili na své zastupitele prostřednictvím jejich mailových adres. Prostřednictvím této adresy (dotazy.zm@litomerice.cz) doporučujeme i přihlášení se do diskuse k jednotlivým bodům, čímž ale není dotčeno, ani vyloučeno právo přihlásit se do diskuse až na místě,“ upozorňuje tajemník městského úřadu Milan Čigáš. Řečnický pult bude umístěn v bezprostřední blízkosti vstupu do sálu.

Dotazy z řad veřejnosti v rámci závěrečného bloku diskuse určené vedoucím odborů městského úřadu budou zaznamenány. „Odpověď přijde dodatečně a písemně ve třicetidenní lhůtě,“ upřesnil tajemník Čigáš.

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu