Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Adventní posezení seniorů

Za seniory dorazil do Litoměřic na adventní posezení i Felix Slováček

Více než sedm stovek zástupců nejstarší generace Litoměřičanů si ve středu v kulturním a konferenčním centru užilo tradiční Adventní posezení. O hudební doprovod se postarali Ondřej Provazník s písněmi Karla Gotta, Felix Slováček starší a kapela Rosti Pechouška.

Kromě hudby k tanci i poslechu připravil Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích také občerstvení v podobě kávy a vánočního cukroví. Domů si pak senioři odnášeli vánočku a příjemný zážitek.

Krásné vánoční svátky a hodně zdraví v nadcházejícím roce přišli seniorům za město popřát starosta Radek Löwy a místostarostka Alena Rožcová.

„Jsem velmi rád a vážím si toho, že se vás tady sešlo tolik, a že jste si v předvánočním shonu našli chvilku potkat se se svými známými a přáteli,“ poděkoval seniorům starosta.

Součástí společenského odpoledne bylo i vyhodnocení kampaně Místa přátelská seniorům. Ti nejaktivnější účastníci si odnesli dárkové tašky a ostatní pak hrnek s logem Litoměřic.

„V příštím roce budou součástí kampaně Místa přátelská seniorům kromě jiného také nedělní taneční odpoledne a chystáme jich několik,“ slíbila vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.

Město v předvánočním čase nezapomnělo ani na lidi v tísni a sociálně potřebné. Do azylových domů, Klokánku a podobných zařízení během čtvrtka rozvezli pracovníci odboru sociálních věcí a zdravotnictví celkem 150 balených vánoček. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu