Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zlatý erb logo soutěže

Webové stránky města Litoměřice soutěží ve Zlatém erbu

Do letošního ročníku soutěže o nejlepší webové stránky měst a obcí Zlatý erb jsou zapojeny také Litoměřice. Podpořit město svými hlasy může veřejnost v právě probíhajícím krajském kole.  

Hlasovat je možné prostřednictvím aplikace na tomto odkazu až do 15. března. Od 20. března do 3. května pak bude probíhat hlasování v celostátním kole, kam postoupí krajští finalisté. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na konferenci ISSS 2023, která se uskuteční 15. a 16. května v Hradci Králové.

Aplikaci je možné využít jak pro hlasování veřejnosti pro obce s rozšířenou působností (ORP), tak pro obce a města, která ORP nejsou. Každý hlasující má právo hlasovat pouze jednou (jeden hlas pro ORP, jeden hlas pro neORP), své hlasování ovšem může do uzavření soutěže libovolně měnit.

Unikátnost přihlášení hlasujících je zajištěna přihlašováním přes elektronickou identitu občana (NIA). Pořadí obcí v hlasování veřejnosti v jednotlivých krajích bude stanoveno přepočtem podle počtu obyvatel.

Soutěž Zlatý erb chce podporovat modernizaci místní a regionální veřejné správy a samosprávy prostřednictvím rozvoje ICT technologií a služeb, poskytovaných veřejnosti s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích ČR. 

V předešlých ročnících Zlatého erbu uspěly Litoměřice se svými „webovkami“ už několikrát. Například v loňském roce krajské kolo vyhrály, předloni se umístily na třetím místě.    


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu