Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Srdcař Litoměřic

Výzva: Nominujte dobrovolníky do ankety Srdcař Litoměřic 2023

Již 6. ročník ankety Srdcař Litoměřic vyhlašuje v těchto dnech město Litoměřice. Víte o člověku, který nezištně a na úkor svého volného času vykonává v Litoměřicích dobrovolnickou činnost s cílem potěšit, udělat radost nebo pomoci druhým? Pak neváhejte, a nominujte ho.

srdcar logo„Víme, že tito lidé bývají skromní a o ocenění nestojí. Nicméně se domníváme, že slova díků nikdy nejsou nadbytečná a dokáží potěšit. Dobrovolnictví je totiž pro život každého města i obce nesmírně důležitá věc a my se touto anketou snažíme nejen poděkovat, ale i vzbudit zájem o dobrovolnickou činnost u dalších lidí a firem,“ poukázal na význam Srdcaře starosta Radek Löwy. 

„Nominovat stejně jako loni můžete až do 30. června ve čtyřech kategoriích: Podnikatel, Sociální věci a zdravotnictví, Kultura, vzdělávání a volnočasové aktivity dětí a Sport,“ informoval koordinátor ankety Petr Leník.  Učinit tak lze vyplněním formuláře na webových stránkách Zdravého města Litoměřice (ZDE). Jména nominovaných následně budou zveřejněna, včetně popisu dobrovolnické činnosti. Hlasovat lidé budou moci v průběhu měsíce září prostřednictvím Mobilního rozhlasu. 

„Pro všechny nominované uspořádá město i letos v listopadu slavnostní večer zpestřený kulturním programem s cílem poděkovat všem za činnost, která si zaslouží respekt nás všech,“ dodala vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu Eva Břeňová.

Zakládajícím patronem ankety, jíž dominuje srdce, je Diana Cepníková. Kdo vystřídá patrona loňského ročníku Michala Hanzla, jenž loni získal nejvyšší počet hlasů? „Rozhodne opět hlas veřejnosti,“ připomněl starosta Löwy. 

Autor: Eva Břeňová


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu