Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Výtěžek dobročinné akce předčil očekávání

Organizátoři dobročinné akce Jozef Pásztor a Jiří Zámiš.Čtyřicet pět tisíc korun přišli ve čtvrtek 28. listopadu na dětské oddělení Nemocnice Litoměřice, a.s. předat Jozef Pásztor a Jiří Zámiš, hlavní aktéři dobročinné akce, jejímž cílem je získat prodejem polévky a guláše co největší finanční obnos pro potřeby dětského oddělení. Suroviny na polévku a guláš, které sami za pomoci svých přátel vaří, nakupují z vlastních zdrojů a z příspěvků sponzorů.

„Sám jsem letos z výtěžku překvapený. Chtěl bych moc poděkovat nejen sponzorům, ale také svým pomocníkům a majiteli Krušovické pivnice, který nám umožňuje využít pro akci prostor jeho podniku. V neposlední řadě nám letos přálo i počasí,“ zhodnotil úvodem Jozef Pásztor. „Já jsem celkovým výtěžkem doslova ohromen a velmi oceňuji i samotnou myšlenku, protože takovouto akci ve prospěch nemocnice nikdo jiný v Litoměřicích nedělá,“ reagoval Radek Lončák, předseda představenstva litoměřické nemocnice.

„Jsme za naši spolupráci moc rádi, vaše dary nám pomáhají. Protože letos je částka opravdu vysoká a my bychom ji neradi drobili, ještě rozhodneme, co za ni koupíme. Toho, co na oddělení potřebujeme, je celá řada,“ přiblížila vrchní sestra Božena Haufová a primář dětského oddělení Vladimír Bárta ji doplnil: „Myslím, že mezi Litoměřičany je polévka a guláš pana Pásztora čím dál známější. Tuto akci vždy provází velmi příjemná atmosféra a je opravdu potěšující vidět, jak lidé přicházejí podpořit dobrou věc.“

Celková suma, kterou za čtyři roky dětskému oddělení tato dobročinná akce vynesla, již překročila hranici 90 tisíc korun.

Text a foto: Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality Nemocnice Litoměřice, a. s.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu