Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Výstavy Tržnice a Bydlení Zahrady Čech odstartovaly

zc250pxPrvní jarní akce na výstavišti přilákala již v samém úvodu tisíce návštěvníků. Ihned po otevření bran výstaviště zaplnili areál příchozí nejen z Litoměřic. "Jezdím sem každoročně ve stejnou dobu. Stánkaři jsou usměvaví, květiny čerstvé a stánky mají co nabídnout. To se mi líbí," vysvětlila Anežka Veselá z Ústí nad Labem.

Spojené výstavy Tržnice Zahrady Čech a Bydlení na Zahradě Čech připravily návštěvníkům oblíbený tradiční sortiment jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny nebo přírodní léčiva. Letos jej obohatí také nábytek, bytové doplňky, vybavení koupelen, kuchyní, dekorační prvky, domácí potřeby a další. Návštěvníci tu naleznou vše, co je spojené se zahradou a vybavením domácnosti.

Výstavy probíhají v pěti dnech od 5. do 9. dubna, otevřeno je denně od 9 - 17 hod. "I letos dodržujeme rozdělení pavilonů a venkovního prostoru na jednotlivé segmenty: Vrchní část výstaviště patří převážně zelenému rostlinnému materiálu, zahradnímu nářadí a sekačkám. INFOSTÁNEK Zahrady Čech a PRVNÍ POMOC jsme pro návštěvníky umístili hned vedle pavilonu A u vstupu z ulice Českolipské. V pavilonu A bude připravena expozice jarní a velikonoční inspirace, prodejci farmářských produktů, stánek časopisu Zahrádkář, expozice firmy KOPA a dalších prodejců. Pavilon B nabídne tradičně zelený rostlinný materiál, pavilon C řemeslnou dílnu a přízemí pavilonu D letos využije Cech instalatérů. Pavilon H bude opět rájem všech gurmánů. Pavilonu G stejně jako pavilon S a NS potěší všechny zájemce o bytový interiér, zahradní techniku či nářadí. Pavilon T bude proměněný do minizoo drobného domácího zvířectva. Na venkovní ploše pak řada prodejců nabídne různorodý sortiment. Oblíbený bar na vodě - BAR ZAHRADY ČECH nabízí příjemné posezení u lahodné kávy a další občerstvení bude rozmístěno v ostatních částech areálu. Na všechny dny jsme připravili VELIKONOČNÍ MUZIKÁLOVOU NADÍLKU, bohatý kulturní program. Každý den vystoupí na pódiu interpreti ze známého muzikálu a zazpívají ty největší hity," popsala za společnost Zahrada Čech s. r. o. Michaela Mokrá. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu