Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Výstavy Tržnice a Bydlení na Zahradě Čech startují 5. dubna

zahrada3mpJiž za pár dní otevře své brány výstaviště Zahrada Čech. Spojené výstavy Tržnice Zahrady Čech a Bydlení na Zahradě Čech láká na oblíbený tradiční prodejní sortiment. V tuto chvíli vrcholí přípravy na první jarní výstavy. Ve středu 5. dubna v 9 hodin ráno se totiž otevřou brány výstaviště Zahrada Čech, a odstartuje tak výstavní sezóna na největším výstavišti na Severu Čech v srdci Ústeckého kraje. Spojené výstavy Tržnice Zahrady Čech a Bydlení na Zahradě Čech nabídnou návštěvníkům oblíbený tradiční sortiment jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny, přírodní léčiva bude letos obohacen o nábytek, bytové doplňky, vybavení koupelen, kuchyní, dekorační prvky, domácí potřeby a řadu dalšího. Naleznou tu vše, co je spojené se zahradou a vybavením domácnosti.

Výstavy proběhnou v pěti dnech od 5. do 9. 4. a otevřeno bude denně od 9 - 17 hod. I letos dodržujeme rozdělení pavilonů a venkovního prostoru na jednotlivé segmenty: Vrchní část výstaviště patří převážně zelenému rostlinnému materiálu, zahradnímu nářadí a sekačkám. INFOSTÁNEK Zahrady Čech a PRVNÍ POMOC jsme pro návštěvníky umístili hned vedle pavilonu A u vstupu z ulice Českolipské. V pavilonu A bude připravena expozice jarní a velikonoční inspirace, prodejci farmářských produktů, stánek časopisu Zahrádkář, expozice firmy KOPA a dalších prodejců. Pavilon B nabídne tradičně zelený rostlinný materiál, pavilon C řemeslnou dílnu a přízemí pavilonu D letos využije Cech instalatérů. Pavilon H bude opět rájem všech gurmánů. V pavilonu G stejně jako pavilon S a NS potěší všechny zájemce o bytový interiér, zahradní techniku či nářadí. Pavilon T bude proměněný do minizoo drobného domácího zvířectva. Na venkovní ploše pak řada prodejců nabídne různorodý sortiment.

Oblíbený bar na vodě - BAR ZAHRADY ČECH nabízí příjemné posezení u lahodné kávy a další občerstvení bude rozmístěno v ostatních částech areálu. Na všechny dny jsme si pro vás připravili VELIKONOČNÍ MUZIKÁLOVOU NADÍLKU, bohatý kulturní program. Každý den vystoupí na pódiu interpreti ze známého muzikálu a zazpívají ty největší hity. Významným partnerem je ÚSTECKÝ KRAJ, díky němuž jsme byli i v letošním roce zařazeni do projektu RODINNÉ STŘÍBRO, který sdružuje významné akce v kraji.

(TZ připravila Michaela Mokrá, vedoucí obchodu Zahrady Čech)


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu