Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Vítězný protikuřácký videoklip je animovaný

skumpSoutěž o nejlepší protikuřácký videoklip, vyhlášená Zdravým městem Litoměřice loni v listopadu pro autory bez rozdílu věku, má své vítěze. Slavnostní předání cen na radnici proběhlo 25. ledna. Do soutěže dorazilo devět videoklipů, z nichž čtyři pocházely od žáků a studentů (ZŠ Na Valech a Ekonom), ostatní od jednotlivých autorů ve věku od 10 do 15 let. Vítězem se jednoznačně stal animovaný klip od sourozenců Hany a Pavla Pažoutových, na druhém místě se umístily sestry Šubrtovy, třetí místo obsadila třída 1. AM ze Soukromé střední školy Ekonom. Zvláštní cenu poroty získala jedenáctiletá Petra Hojdarová.

Všechny videoklipy byly něčím zajímavé a hodnocení nebylo jednoduché. Některý zaujal svým výtvarným zpracováním, jiný dojemným příběhem, další technikou či hudebním doprovodem. Jsme moc rádi, že mladí lidé sami vytvořili materiál, který bude sloužit při našich kampaních. V pětičlenné porotě usedli Jan Dostal za regionální televizi, protikuřácká preventistka Alena Kuldová, režisérka Li-Di Zora Berglová, zastupitel a fotograf Petr Hermann a koordinátorka projektu Zdravé město Litoměřice Rita Vlčková.

Akce byla podpořena z projektu READY 21 z Programu švýcarsko- české spolupráce MŽP. Rita Vlčková, koordinátorka projektu


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu