Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

vítání občánků v Litoměřicích

Vítání občánků se opět konají

Těšili jste se na chvíli, kdy půjdete s novorozeným děťátkem na vítání občánků? S ohledem na epidemiologickou situaci a vládní nařízení spojené s onemocněním COVID-19 byla vítání občánků pořádaná Městským úřadem v Litoměřicích pozastavena. Dobrou zprávou je, že v těchto dnech se v souladu s vládními nařízeními opět rozběhla. První z nich se po nucené koronavirové pauze konalo ve středu 16. června, další se plánují.

Na středeční vítání občánků bylo pozváno šest skupin maminek po čtyřech, další dostaly pozvání na středu 23. června. „V červenci a srpnu se bohužel vítání občánků konat nemohou, a to s ohledem na letní dovolené. Nemohly by navíc přijít ani děti z mateřských škol, které program zpestří svým vystoupením,“ informovala referentka školství městského úřadu Dagmar Zelená. Další termíny budou zase v září.

„Rodiny, které si o účast na vítání občánků požádaly, dostanou pozvánku zhruba tři týdny předem. Jsou zvány postupně dle data narození dětí. Děkujeme rodičům za strpení a pochopení, všichni přihlášení přijdou na řadu,“ doplnila Dagmar Zelená.

Vzhledem k zákonem stanovené ochraně osobních údajů musí rodiče dát najevo svůj zájem o účast vyplněním příslušného formuláře. Přihlášku automaticky obdrží společně s rodným listem na matrice Městského úřadu Litoměřice pouze maminky, které rodily v litoměřické nemocnici a mají zde trvalý pobyt. Formulář přihlášky a kontakt pro případné dotazy najdete na https://www.litomerice.cz/potrebujivyridit/vitani-obcanku.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu