Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Vinobraní v Litoměřicích

Vinobraní přinese do centra Litoměřic dopravní omezení  

Tradiční litoměřické vinobraní s sebou do centra města přinese několik nezbytných dopravních omezení. Jejich přehled vyjmenovává ředitelka pořádajících Městských kulturních zařízení v dopise níže.

Vážení a milí obyvatelé, živnostníci, pracující

V sobotu 16.9. 2023 proběhne v Litoměřicích Vinobraní. To bude opět pouze jednodenní a bude se konat na několika místech v Litoměřicích – Mírovém náměstí, Dominikánském náměstí, Kostelním náměstí, Divadelním nádvoří, Hradním nádvoří, Tržnici Felixe Holzmanna, v klubu Baronka a v prostoru u Kina Máj. S tím souvisí nutná omezení, která se vždy při realizaci akce opakují. Příprava, samotná realizace i následný úklid patří mezi nejnáročnější procesy, jaké MKZ Litoměřice organizuje, a proto vás žádáme o pochopení, toleranci a akceptaci námi nastavených pravidel a podmínek akce.

Zde vám posílám soupis omezení, abyste si měli možnost naplánovat s předstihem jiné místo pro parkování, zásobování nebo třeba rezervaci na zahrádce ve svém oblíbeném podniku:

  • Od čtvrtka 14.9. 20 hodin do neděle 17.9. 16 hodin nebude možné parkovat na Mírovém náměstí, Dominikánském náměstí, Tyršově náměstí, parkovišti U Hvězdárny a přilehlých ulicích.
  • Parkoviště Na Valech u soudu a naproti u zahradnictví jsou vyhrazena pro stánkaře na povolení MKZ v termínu od 15.9. do 16.9.
  • Od pátku 9. od 5 hodin do 16.9. 24 hodin bude uzavřeno celé Mírové náměstí, ulice Lidická včetně Tyršova náměstí a parkoviště U Hvězdárny. Výjimku bude mít zásobování na vykládku/nakládku během celého dne v pátek, v sobotu pak do 10 hodin, bez možnosti parkování. Pěší se na místa dostanou bez omezení.
  • V ulici Dlouhá počítejte s omezeným provozem vzhledem ke koloně stánkařů, kteří budou najíždět již v pátek během celého dne a v sobotu do 10 hodin.
  • Městská autobusová doprava nebude v průběhu pátečního a sobotního dne vjíždět k zastávce na Mírovém náměstí.

Zajistili jsme dostatek osob pro koordinaci dopravy v rámci celé uzavírky. Personál bude informován a bude Vám umět poradit, kam a jak se můžete v tomto omezení dostat.

Děkujeme za pochopení a pokud litoměřické vinobraní navštívíte, přejeme Vám příjemnou zábavu. Program vinobraní naleznete ZDE

Za celý tým MKZ Litoměřice
Ředitelka Michaela Mokrá  


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu