Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Město Litoměřice náměstí

Vinobraní omezí parkování a dopravu v centru Litoměřic

V sobotu 17. září proběhne v Litoměřicích vinobraní. Oblíbená slavnost vína a burčáku bude po vzoru loňského roku pouze jednodenní a bude probíhat na několika místech. Konkrétně na Mírovém náměstí, Dominikánském náměstí, Kostelním náměstí, Divadelním nádvoří, Hradním nádvoří, Tržnici Felixe Holzmanna, v klubu Baronka a v prostoru u Kina Máj. 

S konáním vinobraní souvisí také nutná omezení, která se vždy při realizaci akce opakují. Příprava, samotná realizace i následný úklid patří mezi nejnáročnější procesy, jaké Městské kulturní zařízení organizují. Žádají proto obyvatele, živnostníky i lidi, kteří v centru města pracují, o pochopení, toleranci a akceptaci nastavených pravidel a podmínek akce.

Soupis všech omezení je následující:

Od čtvrtka 15.9. od 20 hodin do neděle 18.9. do 16 hodin nebude možné parkovat na Mírovém náměstí, Tyršově náměstí, parkovišti U Hvězdárny a v Lidické ulici

Parkoviště Na Valech u soudu a naproti u zahradnictví jsou vyhrazena pro stánkaře na povolení MKZ v termínu od 16.9. do 17.9.

Od pátku 16.9. od 6 hodin do 17.9. do 24 hodin bude uzavřeno celé Mírové náměstí, ulice Lidická včetně Tyršova náměstí a parkoviště U Hvězdárny – výjimku bude mít zásobování na vykládku/nakládku během celého dne v pátek, v sobotu pak do 10 hodin, bez možnosti parkování. Pěší se na místa dostanou bez omezení.

V ulici Dlouhá počítejte s omezeným provozem vzhledem ke koloně stánkařů, kteří budou najíždět již v pátek během celého dne a v sobotu do 10 hodin.

Městská autobusová doprava nebude v průběhu pátečního a sobotního dne vjíždět k zastávce na Mírovém náměstí.  

Po zkušenostech z loňského ročníku vinobraní pořádající MKZ zajistila vyšší počet lidí, kteří budou koordinovat dopravu v rámci všech uzavírek.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu