Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

náměstí ilustrační foto

Velký den sociálních služeb nabídne program pro celou rodinu  

Město Litoměřice se dlouhodobě snaží udržovat rozsáhlou síť poskytovatelů veřejných, sociálních a dobročinných služeb. Díky ní mohou občané Litoměřic získat pomoc a podporu v nejrůznějších životních situacích. Současně mohou využívat nabídky vzdělávacích, volnočasových a rozvojových aktivit a služeb. 

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích se nyní poskytovatele sociálních a zdravotních služeb rozhodl představit formou zábavného Velkého dne sociálních služeb, který se uskuteční ve středu 5. června od 10 do 18 hodin na Mírovém náměstí.  

„V rámci prvního ročníku této události budou mít návštěvníci možnost seznámit se nejen s poskytovateli sociálních a zdravotních služeb pro všechny věkové kategorie působící na území našeho města, ale také vyzkoušet si, jak se cítí senior, nevidomý, člověk na vozíčku nebo co prožívá člověk po požití alkoholu či omamné látky,“ přiblížila vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.  

Místostarostka města Alena Rožcová, jež má ve své gesci zdravotnictví a sociální oblast, doplnila, že organizace poskytující zdravotní a sociální služby budou na velkoplošné obrazovce promítat své prezentační materiály a na stáncích budou jejich pracovníci občanům k dispozici ke konzultacím. 

„K uspořádání této osvětově akce jsme se s panem starostou rozhodli s cílem přinést veřejnosti zábavnou formou více informací o možnostech v oblasti zdravotních a sociálních služeb. Chceme tak podpořit programy a aktivity v rámci primární prevence a zdravého životního stylu pro všechny generace. Věřím, že akce bude přínosem, pomůže lépe se orientovat v tíživých životních situací a pomůže těm, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého života,“ pozvala Alena Rožcová.  

Díky spolupráci s Městskými kulturními zařízeními bude pro návštěvníky akce zároveň připraven i bohatý doprovodný program v podobě nejrůznějších aktivit pro děti, představení Sváťova dividla a vystoupení kapel ABBA revival a Kabát revival. Celým dnem bude provázet moderátor Vladimír Hron. Vstupné na akci je zdarma. 

DSS_plakat


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu