Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Váš hlas může pomoci postavit Rákosníčkovo hřiště

V Litoměřicích může vyrůst další dětské hřiště. A to v případě, že prodejna LIDL v Kamýcké ulici obdrží nejvyšší počet hlasů v projektu Rákosníčkova hřiště.

V rámci tohoto projektu plánuje společnost Lidl zrealizovat letos celkem deset Rákosníčkových hřišť, a to v blízkém okolí svých prodejen. Dominantou každého dětského hřiště bude oblíbená kreslená pohádková postava Rákosníček. O tom, kde konkrétně budou Rákosníčkova hřiště zrealizována, rozhodne svým hlasováním veřejnost.

Litoměřice soutěží v kategorii měst od 10 tisíc do 25 tisíc obyvatel. V tuto chvíli vede město Mělník před Litoměřicemi, Slaným, Nymburkem a Chrudimí.


Hlasování probíhá do 8. března. Hlasovat můžete na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz a prostřednictvím aplikace s názvem „Vyhrajte Rákosníčkovo hřiště" na Facebooku. Každý hlasující může během doby konání hlasování vyplnit maximálně jeden webový formulář na webových stránkách za jeden den a vyplnit maximálně jeden hlasovací formulář prostřednictvím facebookové aplikace za jeden den. Pouze při využití všech dvou možností hlasování může tedy každý hlasující poslat celkem maximálně dva své hlasy za jeden den.


„Prosíme všechny maminky, babičky, tetičky, tatínky, dědečky a prostě všechny ty, kterým není lhostejné zpříjemnění volného času dětí v Litoměřicích, aby hlasovali na následujících 2 odkazech pro výstavbu dětského venkovního tzv. "Rákosníčkova hřiště" v Litoměřicích," objevují se již nyní vzkazy na facebookových profilech litoměřických maminek.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu