Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Vánoční trhy sázejí na tradici. Program věnují především dětem

program trhy mpKouzelný program připravily pro děti po celý následující týden Vánoční trhy se Zahradou Čech na Mírovém náměstí: Vánoční motivy, pohádky a tradice, to vše vyvrcholí v pátek 22. prosince neuvěřitelnou světelnou show s vánoční pohádkou. „Letos jsme se rozhodli nejen připravit program na míru dětem, ale také děti samotné do programu vánočních trhů zapojit. Přidaly se i jednotlivé základní školy, děti zde mají své tabule, které zdobí vánoční tématikou. Vystoupí dětské pěvecké sbory, kluky i holky potěší divadelní pohádková představení přichystaná na každá den,“ přiblížila Michaela Mokrá, obchodní, marketingová a provozní ředitelka Zahrady Čech s. r. o..

Zatímco se děti ponoří do snění o Vánocích, jejich rodiče mohou čerpat inspirace na vánoční výzdobu i dárky. „Letos se nám podařilo zajistit stánek s prodejem tradičních českých skleněných ozdob, v nabídce budou také dřevěné hračky, jmelí, věnce, chybět však nebude ani doplňkový sortiment a tradiční vánoční občerstvení,“ dodala Michaela Mokrá.

Nový koncept návštěvníci poznají v prodeji vánočních stromků. Ty nebudou stranou hlavního dění, jejich kráse dá naopak vyniknout umístění v samotném centru trhů, kde budou k nabídce obehnané plůtkem a dozdobené malými lucerničkami.

Vrchol Vánočních trhů se Zahradou Čech zajistí inovativní světelná show, jejíž koncept staví na úspěšné zahraniční předloze. Unikátní světelný systém bude dětem i rodičům vyprávět Vánoční příběh, pohádku o malé holčičce, která pro svou nenasytnost po dárcích vyvolá čarodějnici Morganu. Ta však chce Vánoce zničit a malá holčička je musí zachránit.

Program Vánočních trhů se Zahradou Čech naleznete na přiloženém obrázku.

program trhy


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu