Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

V parku Václava Havla se konal Den sociálních služeb

den8mpVčera odpoledne se v parku Václava Havla uskutečnil „Den sociálních služeb 2018“. Senioři a pečující rodiny se zde mohli seznámit s kompletní nabídkou pečovatelských služeb v Litoměřicích a okolí.

„Akce byla koncipována jako poradna, kde neziskové organizace zájemcům zprostředkovaly potřebné informace a možnosti,“ charakterizovala setkání vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková. Své terénní i pobytové služby v parku představili zástupci dobrovolnického centra Diecézní charity, SeneCury, Agentury domácí péče Sluníčko, Farní charity, Centra sociální pomoci Litoměřice a Hospice sv. Štěpána.

„Litoměřice mají vysoce rozvinutou síť sociálních služeb, a to díky úzké spolupráci města s neziskovými organizacemi. Orientaci v nich usnadňuje i mobilní aplikace Komplan, kterou je možné stáhnout na všechny typy operačních systémů chytrých telefonů,“ připomněla jednu z možností, kde se mohou obyvatelé informovat, Renáta Jurková. Dále je přehled sociálních služeb k dispozici také v tištěné podobě (Katalog sociálních služeb Města Litoměřice, Mapa sociálních služeb, 5. Komunitní plán sociálních služeb města Litoměřice), nebo na webových stránkách Komunitního plánovaní sociálních služeb Litoměřice.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu