Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Čištění komunikací

V lokalitě poblíž Luny se budou čistit ulice bez zákazu parkování

Město Litoměřice ve spolupráci s Technickými službami města vychází vstříc obyvatelům ulic Stránského, Mládežnická a Družstevní. Kvůli probíhající uzavírce ulice Michalovická, a z ní plynoucích ztížených možností parkování, nebudou ve zmíněných ulicích při jejich čištění umísťovány značky zákazu zastavení. Lidé zde tak budou moci nechat své automobily zaparkované u domů i v průběhu úklidu komunikací.

„Uvědomujeme si, jak těžké je v současné době pro tamní obyvatele parkování. Pokud by došlo ještě v době čištění ulic k zákazu, situace by byla neúnosná,“ vysvětlil místostarosta města Jiří Adámek, do jehož gesce spadá doprava.

První úklid v této lokalitě proběhne příští týden (9. a 10. května). Možnost nechat svůj vůz zaparkovaný u domů dostanou řidiči i při dalších čištěních v červnu a srpnu. O říjnovém termínu se rozhodne až podle aktuálního stavu oprav v Michalovické ulici.

„Čištění komunikací budeme tedy dělat bez odtahů vozidel, a to ručním vyfukováním pod auty na průjezdnou část ulice. Úklid pak provedeme pomocí samosběru. Přes vyšší pracnost věřím, že se nám podaří vše provést ke spokojenosti občanů, a přispět tak alespoň trochu ke zmírnění nepříznivého dopadu na parkování v době uzavírky Michalovické ulice,“ upřesnil Vítězslav Votruba, ředitel Technických služeb města. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu