Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

logo

V Litoměřicích zaplatíte parkovné na 3 kliknutí

Snadno a jednoduše

Služba MPLA je komfortní a bezpečný způsob bezhotovostní platby za parkování na ulici, na parkovištích i v garážích. Jedná se o nejrychlejší bezhotovostní platbu parkovného. Bez hledání parkovacího automatu a drobných po kapsách. S možností kdykoliv a odkudkoliv si parkovací dobu prodloužit. Stačí několik kliknutí a parkovací automat budete mít v mobilu, tabletu nebo počítači.

Služba MPLA je uživatelsky jednoduchá a přívětivá. Jedná se o nejrozšířenější službu tohoto typu v ČR, více než 20.000 transakcí/den. Díky službě MPLA můžete platit platební kartou MasterCard a Visa, palivovými kartami CSS a Axigon (Shell Cards, Euro Oil) nebo virtuálními platebními kartami MPLA a Twisto. Pro platbu parkovného pomocí služby MPLA si můžete stáhnout nativní aplikaci v GooglePlay či AppStore, nebo stačí zadat http://mpla.io do Vašeho internetového prohlížeče. Služba MPLA je navíc propojena s portálem Mapy.cz, takže snadno uhradíte parkovné i z portálu či aplikace Mapy.cz.

U každého z uvedených způsobů jak zaplatit - web, aplikace, Mapy.cz se vyplňují údaje jednorázově při první platbě, aplikace si zapamatuje Vaše data, která bezpečně spravujete pod chráněným přístupem, který využívá ověřené bezpečnostní certifikáty a nemusíte zadávat heslo. Systém města obdrží informaci o úhradě, na účet provozovatele je připsaná platba za parkovné. Platný parkovací status vašeho vozu je také v informačním systému - strážník si tak platnost vašeho parkování ověří prostřednictvím registrační značky vozidla, žádný parkovací lístek za okno už nepotřebujete. Za Vaši platbu parkovného Vám na e-mail přijde elektronický účetní doklad vztahující se ke každé transakci, se všemi potřebnými náležitostmi.

Stejně jako v Praze nebo jinde v ČR

Stejnou aplikaci na platbu parkovného můžete použít nejen v Litoměřicích, ale také v Praze, Brně, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Kolíně, Kosmonosech, Mladé Boleslavi, Litomyšli, Kroměříži, Příbrami, Vrchlabí, Rychnově nad Kněžnou, Vyškově, Jeseníku, Mnichově Hradišti, České Třebové a Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi - celkem ve více než 60ti lokalitách.

Před první platbou je nutné v Nastavení aplikace zadat RZ vozidla, e-mailovou adresu a spárovat kartu. Informace se uloží do cookies Vašeho prohlížeče a při dalším použití už není potřeba nic zadávat – zaplatíte parkovné jednoduše na 3 kliky! Nastavení aplikace si můžete provést dopředu v pohodlí domova, kavárny nebo z kanceláře. Zadejte do internetového prohlížeče http://mpla.io  nebo si stáhněte nativní aplikaci v GooglePlay či AppStore a postupujte dle návodu.

Obr. 1) Návod na nastavení aplikace před první mobilní platbou

  • Klikněte vpravo nahoře na Nastavení (v červeném kolečku)
  • Zadejte RZ a e-mail pro zaslání dokladu
  • Zaregistrujte si platební, palivovou nebo virtuální platební kartu

Obr. 2) Návod pro platbu po nastavení aplikace

 

Zdroj: firma MPLA


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu