Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Mírové náměstí Litoměřice

V Litoměřicích začíná průzkum Dobré místo pro život. Zapojte se i vy!

Jsou obyvatelé Litoměřic spokojeni s životem ve městě? Na to odpoví dotazníkové šetření Dobré místo pro život, které právě začíná. Cílem je zprostředkovat vedení města názory, postoje a preference obyvatel Litoměřic ve vztahu k jednotlivým tematickým oblastem.

Výsledky proto budou pro město nejen „vysvědčením“, ale i významným podkladem pro rozhodování samosprávy o chodu radnice, fungování a dostupnosti služeb i dalším rozvoji města. Okruh otázek je zaměřený například na životní prostředí, kulturní a sportovní vyžití, dopravu, a to i veřejnou, zaměstnanost, dostupnost služeb, bezpečnost a podobně. Část dotazů bude standardizovaná, část pak mírně upravena na místní specifika Litoměřic.

„Průzkum bude probíhat jak v ulicích Litoměřic, kde se proškolení tazatelé na začátku rozhovoru prokážou osvědčením, tak i elektronicky formou dotazníkové aplikace,“ informovala Petra Sýkorová z projektu LOKAL (Litoměřice Odpovědně Kvalitně Atraktivně Lidsky). On-line verzi dotazníku naleznete na odkazu ZDE

Výstupy průzkumu budou využity mimo jiné i jako jeden ze vstupů pro aktualizaci Strategického plánu rozvoje Litoměřic. Zpracovatelem průzkumu bude společnost SANEK Ponte. Šetření potrvá do 10. prosince a navazuje na průzkumy z let 2011 a 2017. Poslední průzkum ukázal, že většina respondentů (92,5 procent) byla s životem ve městě spokojena. Mírně nespokojeno bylo 6,1 dotázaných a velmi nespokojeno jen 1,4 procent.
logo eu pruzkum


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu