Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

V Kalich Areně opět proběhnou zajímavá utkání

Sportovní fanoušci se i ke konci roku mohou vydat na zajímavé sportovní události do litoměřické Kalich Areny. Kromě veřejného bruslení, zápasů prvoligových a žákovských hokejistů či basketbalistek využijí tento areál tradičně také reprezentanti ČR v ledním hokeji do 18 let, kteří na začátku listopadu v Litoměřicích nejen absolvují soustředění, ale ve dnech 7. 11. a 9. 11. sehrají dvě utkání s Ruskem.

Návrat do Kalich Areny hlásí také reprezentace sledge hokejistů, jejíž základnou se sportoviště stává. Kromě soustředění budou diváci v prosinci moci navštívit také mezinárodní reprezentační turnaj, kterého se kromě českého týmu zúčastní také Jižní Korea, Švédsko a Německo.

Nově se podařilo navázat spolupráci s australským hokejovým svazem. Australští hokejisté se v Litoměřicích objeví celkem třikrát, na začátku prosince absolvuje soustředění juniorský reprezentační výběr, který v rámci přípravy vyzve mj. i litoměřický juniorský tým. Ženská a mužská reprezentace se budou připravovat v Kalich Areně na konci sezóny před jejich účastí na MS.

„Těší mě, že sportovní kalendář událostí v Kalich Areně je takto bohatý. Jde o moderní sportoviště, které dělá čest celému městu. Což ostatně potvrzuje i poslední kontrola provedená z podnětu vedení Regionálního operačního programu Severozápad. Jak vyplynulo z jejího výsledku šetř jde o jednu z nejefektivněji vynaložených investic v celém Ústeckém kraji," konstatoval místostarosta Litoměřic Karel Krejza.

(Zpracoval Jan Fišera, manažer Kalich Areny)


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu