Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Uzavřeno bude infocentrum, tržnice i knihovna, městský úřad je v provozu

mestompMěstský úřad nadále zůstává otevřený a v neomezeném provozu, nicméně s ohledem na stávající epidemiologickou situaci vyzývá tajemník úřadu Milan Čigáš občany, aby zvážili osobní návštěvu pracovišť úřadu a pokud jejich záležitost snese odkladu, odložili vyřízení na pozdější dobu

. „Doporučuje lidem, aby preferovali jiné formy komunikace s úřadem, především telefonickou a e-mailovou,“ uvedl tajemník.
Stále vysoká například byla návštěvnost infocentra, kam ještě včera přišlo zhruba pět desítek občanů s žádostmi o nejrůznější informace, přičemž naprostá většina se dala vyřídit telefonicky. Včera prvně služeb IC nevyužil jediný zahraniční turista. Na základně dnešního rozhodnutí vlády dochází s účinností od zítřejšího dne k uzavřeních všech infocenter. Informace budou podávány pouze telefonicky (416 916 440).

Kromě infocentra bude zítra uzavřena i knihovna. Vypůjčené knihy lze vrátit až do 20. dubna. Až do odvolání je na základě rozhodnutí vlády ukončen i provoz Tržnice F. Holzmanna.

Dnes večer začnou platit mimořádná opatření pro restaurace. Hlídky městské policie proto budou ve spolupráci s Policí ČR kontrolovat uzavření podniků po 20. hodině, jak nařídila Bezpečností rada státu. „Již nyní intenzivněji monitorujeme dění v nemocnici, kde dochází k drobným konfliktům v souvislosti se zákazem návštěv. Pokud by se situace zhoršila, vyčleníme pouze pro potřeby nemocnice strážníka,“ informoval velitel městské policie Ivan Králik


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu