Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Koronavirus: Uzavřena je ZUŠ. Co s lístky na zrušené akce?

zus mpZákladní umělecká škola v Litoměřicích, včetně svých poboček, bude od zítřejšího dne až do odvolání uzavřena stejně jako základní, střední a vyšší odborné školy. Rozhodnutí padlo na základě doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a po konzultaci s odborem školství, kultury a sportu krajského úřadu. Mimo provoz už je již dnes na základě ředitelského volna.


Další informace se týkají vstupenek zakoupených v předprodeji na zrušené akce pořádané Městskými kulturními zařízeními. Jak jsme již včera informovali, v divadle se ruší všechna představení do ukončení opatření. Pro představení v rámci předplatného budou sjednány náhradní termíny. Páteční představení "Vražda na 2. avenue" je zrušeno bez náhradního termínu. „Vstupenky vracíme v rámci středečních pokladních hodin divadla a v pátek před původním začátkem představení nebo po ukončení opatření,“ uvedla ředitelka MKZ Věra Kmoníčková. Pokladna Kulturního a konferenčního centra (KKC) je od dnešního dne uzavřena do ukončení opatření. Zakoupené vstupenky na pořady v KKC zůstávají i nadále v platnosti. Budou pro ně sjednány náhradní termíny. Prozatím byly zrušeny všechny akce pořádané městem či jeho příspěvkovými organizacemi do konce března.

V provozu i přes uzavření základních škol zůstává Centrální školní jídelna. Nicméně obědy jsou pro cizí strávníky vydávány pouze na dvou místech, a to ve Svojsíkově ulici a Máchovy schody. „Od pondělí dojde k omezení nabídky, kdy si strávníci budou moci místo ze tří jídel vybrat jen dvě, a to maximálně do 13. hodiny,“ informoval ředitel CŠJ Martin Mudra.

V souvislosti s přijetím mimořádných opatření vyzývá krizový štáb města Litoměřice, aby lidé pamatovali na své rodiče, prarodiče, tedy seniory, kteří jsou ohroženou skupinou. „Všímejte si, prosím, i osamocených sousedů, zda nepotřebují naši pomoc, například s nákupem potravin,“ vyzývá starosta Ladislav Chlupáč.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu