Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Uskuteční se průzkum dopravního chování

mestompJezdíte do práce autem? Jaké volíte dopravní prostředky? Jak vnímáte situaci ohledně parkování ve městě Litoměřice? Nejen na tyto otázky by měl přinést odpovědi průzkum dopravního chování, který se během června a podzimu uskuteční v Litoměřicích a sousedních obcích.

„Cílem je získat informace pro tvorbu dopravní koncepce, která odpovídá potřebám občanů a zlepšuje kvalitu jejich životů,“ uvedl Zdeněk Zabilanský, projektový manažer Městského úřadu v Litoměřicích, který se zabývá udržitelnou dopravou.

Zaměstnanci společnosti FOCUS – Centrum pro sociální a marketingovou analýzu - osobně osloví 930 náhodně vybraných domácností. Dotazování zajistí profesionálně vyškolení tazatelé vázáni etickým kodexem. Odpovědi nebudou dostupné žádné třetí straně. Vyhodnocení se uskuteční hromadně, statisticky, a nebude tak možné spojit konkrétní osobu s konkrétní odpovědí.

Město Litoměřice využije výsledky průzkumu při tvorbě plánu udržitelné městské mobility. „Účastí na průzkumu dopravního chování tak máte možnost se přímo podílet na vývoji dopravy v Litoměřicích,“ upozornil Zdeněk Zabilanský, který předem děkuje občanům za ochotu zúčastnit se průzkumu.

Průzkum dopravního chování je spolufinancován z Programu spolupráce Česká republika – Svobodný stát Sasko 2014-2020 (Evropský fond pro regionální rozvoj) a Státním fondem životního prostředí ČR.

Případné dotazy možno posílat na zdenek.zabilansky@litomerice.cz, případně volat na tel. č.: +420 605 224 114.

Průzkum podporuje i starosta města Ladislav Chlupáč. Jeho výzvu spolu s podrobnými informacemi naleznete pod tímto odkazem.

eu

 sn cz


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu