Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

logo města Litoměřice

Úřední hodiny městského úřadu od pondělí 3. května

Městský úřad v Litoměřicích (MěÚ) postupně rozšiřuje úřední hodiny pro veřejnost. Od pondělí 3. května si mohou občané vyřídit úřední záležitosti vždy v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin. Objednat se či kontaktovat zaměstnance MěÚ můžete i v jiné než úřední dny.

Doporučujeme občanům se předem objednat telefonicky (neplatí pro přepážková pracoviště registrů řidičů a silničních vozidel, občanských průkazů a cestovních dokladů, na která se lze objednat on-line), e-mailem nebo prostřednictvím aplikace „Potřebuji si vyřídit“  https://www.litomerice.cz/potrebujivyridit (objednávkový on-line systém), aby nedocházelo ke zbytečným rizikovým situacím, nedorozuměním a k větší koncentraci lidí v čekacích prostorech úřadu.

„Děkujeme občanům, že před návštěvou jednotlivých pracovišť kontaktují příslušného zaměstnance, se kterým si předem domluví jednání,“ informuje tajemník městského úřadu Milan Čigáš.

Od pondělí 26. dubna je z důvodu karanténního opatření uzavřeno pracoviště občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel. Podat žádost o vyhotovení nových dokladů mohou občané na každém pracovišti občanských průkazů a cestovních dokladů obce s rozšířenou působností v rámci celé České republiky. Nejbližším pracovištěm je Městský úřad Lovosice či Městský úřad Roudnice nad Labem.

Občanské průkazy a cestovní doklady, které jsou již připraveny k předání, si můžete vyzvednout na Městském úřadě v Lovosicích, kam byly z uvedených důvodů postoupeny. Předpokládaná doba uzavření pracoviště je do 3. května včetně.

Pracoviště odboru dopravy a silničního hospodářství v Topolčianské ulici je občanům k dispozici vždy v pondělí a ve středu od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin. Ostatní dny je až do odvolání uzavřeno.

Stále ještě není vládou povolen provoz infocentra (IC). Nicméně pracovníci IC poskytují telefonické služby každý všední den od 9 do 17 hodin. V nutných případech tak činí i na zaklepání.

Všechny potřebné kontakty naleznete: https://www.litomerice.cz/telefony nebo právě v aplikaci Potřebuji si vyřídit https://www.litomerice.cz/potrebujivyridit.

Doporučujeme občanům sledovat stránky města Litoměřice na https://www.litomerice.cz/ a stránku věnující se současné epidemiologické situaci https://www.litomerice.cz/koronavirus, dále pak FB profil města https://www.facebook.com/Litomerice. Registrací Mobilní rozhlasu na webu https://litomerice.mobilnirozhlas.cz získáte aktuální informace, včetně krizových SMS zpráv. Služba je poskytována občanům zdarma.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu