Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Děti sbírající odpadky

Ukliďme si Litoměřice

Přelom března a dubna je pravidelně věnován jarnímu úklidu. Pořádkumilovní Litoměřičané se v této době zapojují do iniciativy Ukliďme Česko/Ukliďme Litoměřice a tradičně uklízejí nepořádek v našem městě. Letos je akce naplánována na sobotu 27. března. Vzhledem k probíhající epidemii koronaviru však bohužel ani letos nebude akce organizována hromadně. Každý občan Litoměřic se však může zapojit podle svého uvážení.

„Kvůli probíhajícímu omezení pohybu osob jsme letošní akci přejmenovali na Ukliďme si za humny. Kdo by se chtěl zapojit do úklidu svého okolí nebo nějakého místa v rámci katastru Litoměřic, obdrží rukavice a pytle na nepořádek. Stejně tak zajistíme odvoz odpadu. Naplánovaný termín není nutné za každou cenu dodržet, podpoříme všechny úklidy do poloviny dubna, o kterých nás budou občané informovat,“ uvádí koordinátorka Zdravého města a MA21 Irena Vodičková.

Zájemci o rukavice, pytle a odvoz nepořádku mohou kontaktovat Zdravé město Litoměřice na telefonu 416 916 447 nebo na emailu ladislava.celkova@litomerice.cz.

„Budeme rádi i za tipy míst, které je potřeba uklidit. A nezapomeňte se pochlubit, kde uklízíte ať už jako jednotlivci nebo rodiny. Zašlete svoje fotografie z úklidu prostřednictvím facebookové stránky Zdravé město Litoměřice a MA21. Ti, které vylosujeme, se mohou těšit na malý dárek,“ dodává k iniciativě Irena Vodičková.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu