Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zahrada Čech

Tržnice Zahrady Čech opět odstartuje výstavnickou sezonu v Litoměřicích

36. ročník jarní prodejní výstavy Tržnice Zahrady Čech se uskuteční od 3. do 7. dubna na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích.

První jarní výstava je zaměřena na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody. Předprodej zvýhodněného vstupného je již v prodeji na www.zahradacech.cz. I v letošním roce se uskuteční oblíbené workshopy. Zajištěna bude kyvadlová doprava zdarma.

Pětidenní jarní výstava přinese návštěvníkům možnost, prohlédnout si širokou nabídku produktů, poradit se s odborníky a získat inspiraci pro svou zahradu. Dále se mohou těšit na tradiční sortiment, jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny, přírodní léčiva a řadu dalšího. I letos čeká na návštěvníky řada novinek jako rozšíření sortimentu v oblasti zahradní a zemědělské techniky, skleníků, kompostů a zahradního nábytku.

„V letošním roce plánujeme osvěžující změnu. Zatímco kulturní program minulých ročníků byl sestaven z různorodých hudebních interpretů, rozhodli jsme se proto podpořit mladé umělce a využít tak jejich talentu a kreativity. O kulturní program se tedy postará Základní umělecká škola v Litoměřicích, tanečníci z DMC Revolution, Jiří Knotte se svými hosty a další,“ sdělila ředitelka MKZ Michaela Mokrá.

Po loňském úspěchu se mohou návštěvníci i letos zúčastnit jarních workshopů, a to zcela zdarma. Pod dohledem odborných floristů budou účastníci každý den vyrábět například květinové koule, narozeninové kytice, jarní věnce, květinové dekorace nebo osázené truhlíky z přírodních materiálů a jarních květin. Z důvodu omezené kapacity doporučujeme, aby se případní zájemci zaregistrovali v online formuláři, který naleznou na webových stránkách www.zahradacech.cz.

Aneta Břeňová, MKZ Litoměřice


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu