Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Svět práce

Svět práce se mění. Důležité informace přinese konference

Trh práce se v současné době rychle mění. Zaměstnavatelé hledají především kvalifikované pracovní síly. Poměry zaměstnanosti ovlivnil také covid. Do jaké míry tomu tak je? Jaké máme očekávat trendy zaměstnanosti a jaká témata aktuálně rezonují trhem práce? I na tyto otázky nabídne odpověď konference Svět práce 2020-2030 pořádaná Vysokou školou aplikované psychologie ve spolupráci s městem Litoměřice.

Uskuteční se 25. – 26. listopadu 2021 v konferenčním sále Litoměřického hradu. Záštitu převzal hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller, konferenci zahájí starosta Litoměřic a senátor za Litoměřicko a Slánsko Ladislav Chlupáč.

Svět práce 2020-2030 nabídne důležitá data, zajímavé zkušenosti, ale také inspiraci a praxi napříč zaměstnavatelským a zaměstnaneckým spektrem. Různorodost přednášejících, mezi kterými se představí například vizionář Enzo Essenza a analytik Tomáš Ervín Dombrovský, pomůže nahlédnout na svět práce z různých úhlů, tedy očima akademiků, studentů, živnostníků, start-upů, veřejné správy, českých či zahraničních korporátů či neziskových společností i iniciativ.   

„V současnosti roste důležitost správné osobní komunikace a lidského přístupu uvnitř firem a organizací. Některým posluchačům mohou informace na konferenci zaznít doslova jako science fiction, ale tohle „sci-fi“ už je v mnoha firmách realitou. Proto je dobré se na nové trendy včas připravit, tedy buďto je přijmout, nebo na ně pouze reagovat, a nebo je přímo vytvářet a díky tomu být i inspirací,“ nastínila Petra Sýkorová, strategická a projektová manažerka a jedna z organizátorů akce za město Litoměřice.

Důležité informace o konferenci i samotných účinkujících naleznete na www.konferencevsaps.cz. „Konference se můžete účastnit osobně nebo on-line. Přínosem může být nejen soukromým firmám, ale i ostatním zaměstnavatelům, včetně neziskových organizací a veřejné správy. Všichni jsme součástí a tvoříme náš region,“ uzavřel Patrik Maturkanič, prorektor Vysoké školy aplikované psychologie pro vědu a výzkum.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu