Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Konec roku škola

Studenti z litoměřického Ekonomu dostali vysvědčení na hradě

Slavnostně skončil školní rok na škole Ekonom. Studenti se už tradičně sešli v sále gotického hradu v Litoměřicích, aby si z rukou ředitele školy Miroslava Pokorného a jeho zástupkyně Jitky Novákové převzali svá vysvědčení. Rozloučit se se svou třídní učitelkou Martou Hudcovou a vedením školy přišli také letošní maturanti.

Událost, kterou si nenechali ujít ani rodiče studentů, začala příchodem pedagogického sboru. Ředitel školy po přivítání přítomných v úvodní řeči připomněl, že ze své pozice ukončuje školní rok již po 29.

„Na začátku bylo jen pár studentů, nyní vás plný sál a já jsem moc rád, že jste přišli. Studijní výsledky na naší škole jsou letos výrazně pozitivní. Je tu celá řada studentů s velmi dobrými výsledky. Dokonce tu máme také několik studentů, kteří mají na vysvědčení samé jedničky, což je na Ekonomu výjimečné,“ poukázal Miroslav Pokorný.

Po předávání vysvědčení následovalo ocenění a připomenutí těch nejaktivnějších studentů. V rámci vyhlášení celoškolní soutěže Borec Ekonomu byla také oceněna a finančně odměněna pětice těch nejlepších.

Závěr slavnostního dopoledne už patřil maturantům. Ti bohužel v letošním roce přišli o svůj ples, a tak měli možnost užít si alespoň tuto událost.

„Všech sedmnáct studentů čtvrtého ročníku maturitní zkoušku zvládlo. Máme tedy stoprocentní úspěšnost,“ těšilo ředitele školy.

Po převzetí šerp a společném přípitku nakonec maturanti za doprovodu studentské hymny Gaudeamus igitur odešli ze sálu, aby se tak symbolicky rozloučili se školou.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu