Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Spojovací chodbu nemocnice opět zaplnila miminka

vystavamimcampNa spoustu krásných miminek se mohou těšit všichni pacienti a návštěvníci litoměřické nemocnice v týdnu od 13. do 19. května 2019. Zdejší porodnice se totiž opět připojila k celosvětové kampani Světový týden respektu k porodu, a to již tradičně formou výstavy fotografií dětí narozených právě v litoměřické porodnici.

 

„Kromě výstav, které si rok od roku získávají stále více příznivců a jsou pro procházející vítaným zpestřením, opět nabízíme zájemcům během celého týdne možnost prohlédnout si po předchozí telefonické domluvě na čísle 416 723 816 zdarma porodnici,“ uvedla staniční porodní asistentka gynekologicko porodnického oddělení Nemocnice Litoměřice, a.s. Zuzana Procházková. Porodnice pro nastávající maminky nedávno rovněž zavedla řadu nových služeb, jako je horká linka porodních asistentek, možnost doprovodu až dvou osob rodičky přímo na porodním sále, umožnění programovaných či ambulantních porodů nebo cenové zvýhodnění vybraných služeb.

Výstava fotografií miminek, které pro účely prezentace v rámci Světového týdne respektu k porodu dodali jejich rodiče, je k vidění ve spojovací chodbě ze vstupní haly nemocnice do gynekologického pavilonu, tj. pavilonu E.

Tiskovou informaci připravila Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality Nemocnice Litoměřice, a.s.

Foto: N. Křečková

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu