Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Slovenská Trnava hledá inspiraci v Litoměřicích

koordinatorkampSlovenská Trnava hledá inspiraci v Litoměřicích, které se dlouhodobě drží na špici Národní sítě Zdravých měst. V zimě prezentoval v Trnavě na konferenci o udržitelné energetice zkušenosti z Litoměřic energetický manažer Jaroslav Klusák. Dosažené výsledky zaujaly natolik, že do Litoměřic zavítal trnavský primátor Peter Bročka.

„Se starostou Ladislavem Chlupáčem se domluvil na spolupráci nejen v této oblasti, ale také na úrovni Zdravých měst. Město Trnava spolu s Bratislavou a Banskou Bystricou totiž na Slovensku jako jediní propaguje myšlenky Zdravých měst,“ nastínil počátky spolupráce litoměřický zastupitel a předseda Národní sítě Zdravých měst ČR Petr Hermann.

Spolupráce nadále pokračuje. Načerpat příklady dobré praxe přijela minulý týden do Litoměřic nová trnavská koordinátorka Regina Hulmanová. Koncem srpna se pak v Trnavě uskuteční setkání zástupců Národní sítě Zdravých měst, kterého se zúčastní i Petr Hermann. „Cílem je, aby i na Slovensku vznikla organizace, jež propojí slovenská města a obce v projektu Zdravé město a Místní agenda 21, obdobně jako tomu je v Čechách,“ uvedl Petr Hermann.

 

Text pod foto:
Trnavská koordinátorka Regina Hulmanová (vpravo) spolu s koordinátorkami Zdravého města Litoměřice Ritou Vlčkovou (uprostřed) a Terezou Kalinovou, které ji seznámily s činnostmi a postupy Zdravého města Litoměřice, dále se systémem přípravy kampaní, s prací s webovými stránkami a také s Dataplánem. Foto Petr Hermann


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu