Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

press trip

Skupina novinářů ocenila turistické atraktivity města Litoměřice

S cílem zpropagovat turistické atraktivity královského města Litoměřice zorganizovalo město Litoměřice celodenní program pro zhruba deset novinářů specializujících se na cestovní ruch.

Litoměřice totiž nenabízejí pouze pamětihodnosti v čele s unikátními stavbami nacházejícími se v městské památkové rezervaci, ale jsou i městem zážitků jak pro dospělé, tak i rodiny s dětmi. „Navštívili jsme proto Dílnu ručního papíru s novou expozicí věnovanou historii výroby papíru, galerii marionet, vyhlídkovou věž Kalich. Novináři se prošli Klášterními vinnými sklepy, ochutnali místní vína, stejně jako rozmanité produkty Biskupského pivovaru. Zaujalo je i Muzeum křišťálový dotek s expozicí dlaní významných českých i světových osobností, Máchova světnička, podzemní expozice Důl Richard v proměnách času a také přestavba bývalého gotického hradu v moderní multifunkční centrum,“ charakterizovala program Martina Vondráková, marketingová manažerka Odboru komunikace marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích, který press trip organizoval.

„Netušili jsme, jak velký turistický potenciál toto město má. Překvapilo nás spoustu věcí, například Biskupský pivovar je pro mě velmi zajímavou záležitostí. Líbilo se nám také v ojedinělém Muzeu křišťálový dotek,“ uvedl Antonín Karoch z Czech Travel Press.

Během jednoho dne pochopitelně nelze v Litoměřicích prožít vše. Novináři si proto domů odvezli nejen zážitky z navštívených míst, ale i celou řadu propagačních materiálů o dalších zajímavostech, jako je například pravidelná lodní doprava, Labská cyklostezka apod.

„Propagace města tímto způsobem je skutečně důležitá. Velmi nám v tomto směru pomáhá i Destinační agentura České středohoří, díky jejíž reklamní kampani můžeme například v těchto dnech vidět v Praze na zhruba třech desítkách míst velkoplošné reklamy zvoucí k návštěvě atraktivních Litoměřic,“ dodala vedoucí odboru Eva Břeňová.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu